Foco Tamarind Juice

(350ml)

Sok z owocu tamaryndowca.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Firma Foco, słynąca z wysokiej jakości soków z owoców egzotycznych, założona w 1982 roku w Tajlandii, zapewnia największą jakość swoich produktów. Dbając o każdy szczegół, starannie selekcjonuje zbiory z najlepszych plantacji w Azji. Sekret tkwi we współpracy z jednym zaufanym dostawcą – owoce zawsze pochodzą z tego samego rejonu, co czyni te napoje jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Foco Tamarind Juice - brzmi dość tajemniczo. Czym w ogóle jest tamaryndowiec? To gatunek tropikalnej rośliny pochodzącej ze wschodniej Afryki, ale uprawianej także w Azji, Ameryce Środkowej, na Jamajce i Florydzie ;) Co ciekawe, jego dojrzałe owoce, znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w medycynie. Są bogate w witaminy i minerały, przez co nie tylko świetnie smakują, ale także pozytywnie wpływają na naszą skórę oraz samopoczucie.

Wnieś do swojego domu odrobinę egzotyki i spróbuj orzeźwiającego soku z tamaryndowca! Dla urozmaicenia, możesz do niego dodać kilka kostek lodu oraz plasterek limonki :)

Pojemność
350ml
Cena za 100ml
1,71 zł
Kraj pochodzenia
Tajlandia
Skład
Woda, miąższ z tamaryndowca, cukier, syrop wysokofruktozowy.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...