Foco Mangosteen Juice Drink

(350ml)

Napój z sokiem z owocu mangostanu.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Firma Foco, słynąca z wysokiej jakości soków z owoców egzotycznych, założona w 1982 roku w Tajlandii, zapewnia największą jakość swoich produktów. Dbając o każdy szczegół, starannie selekcjonuje zbiory z najlepszych plantacji w Azji. Sekret tkwi we współpracy z jednym zaufanym dostawcą – owoce zawsze pochodzą z tego samego rejonu, co czyni te napoje jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Foco Mangosteen Juice Drink - brzmi dość tajemniczo. Mangostan to tropikalny owoc, rosnący na wiecznie zielonych drzewach, naturalnie występujących w Indonezji, Malezji i Tajlandii. Co ciekawe, jego dojrzałe owoce są bardzo cenione ze względu na bogactwo składników odżywczych, dzięki którym znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz przy produkcji suplementów. Drzewa na którym rośnie są szczególnie wymagające jeśli chodzi o uprawę, a owoce są trudne w transporcie ze względu na swoją delikatność. Całe szczęście wszystko to wynagradza jego wspaniały smak :) Jest to podobno jeden z najsmaczniejszych owoców tropikalnych. 

Wnieś do swojego domu odrobinę egzotyki i spróbuj orzeźwiającego soku z mangostanu! Dla urozmaicenia, możesz do niego dodać kilka kostek lodu :)

Pojemność
350ml
Cena za 100ml
1,71 zł
Kraj pochodzenia
Tajlandia
Skład
Woda, sok z mangostanu (30%), cukier, regulator kwasowości (E330).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...