Kracie Popin Cookin DIY Nerikyan World Land Kit

(42g)

Zestaw DIY do samodzielnego modelowania różnych figur i zwierząt. 

Data ważności
2024-04-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

39,99 zł 23,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Popin Cookin japońskiej firmy Kracie to produkty jedyne w swoim rodzaju. Są to zestawy do samodzielnego przyrządzania słodyczy oraz takich potraw jak pizza, sushi, hamburgery itp. Jest to bez wątpienia świetna i pyszna zabawa przez co zyskały ogromną popularność na całym świecie.

To zestaw do samodzielnego modelowania różnych figur i zwierząt z pysznego, miękkiej masy do słodyczy. Pakiet zawiera pomysły na kształty oraz przykłady kolorów. Możesz mieszać kolory, aby stworzyć jeszcze bardziej ekscytujące odcienie słodkiego materiału, a wałkiem możesz wyrabiać dziury lub spłaszczać materiał do słodyczy. Możesz dodać ostatni szlif swoim słodyczom dzięki uroczym i kolorowym posypkom! Pakiet zawiera wszystkie niezbędne składniki, narzędzia i instrukcje do tworzenia dowolnych zwierząt czy przedmiotów, jakie tylko wymyślisz - wystarczy dodać trochę kreatywności! Ten zestaw to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Jak zwykle, w Popin Cookin nie znajdziecie sztucznych konserwantów i barwników.

Masa netto
42g
Cena za 100g
57,12 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier, dekstryna, olej rzepakowy, żelatyna, skrobia, jogurt (mleko), stabilizatory (sorbitol, glicerol), skrobia modyfikowana, kwas cytrynowy, emulgator (lecytyna sojowa), barwniki (gardenia, flawonoldy, atrament kałamarnicy (mięczaki), spirulina, karotenoidy), aromat, substancja glazurująca (wosk carnauba).
-40%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...