DIY Kracie Edible Picture Book Sea Creatures

(13g)

Japoński zestaw DIY do samodzielnego przygotowania słodyczy w kształcie zwierzątek morskich. 

Data ważności
2024-08-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

37,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Kracie to japoński hit z zestawami DIY (Do It Yourself) do robienia słodyczy, zwłaszcza ich seria Popin Cookin. Są mega popularne, bo pozwalają tworzyć mini jedzenie, jak sushi czy desery, a nawet morskie stworzenia w zestawie Sea Creatures. Są proste w użyciu i mega edukacyjne - idealne do nauki poprzez zabawę. Możesz się bawić różnymi składnikami i kształtami, co jest super dla kreatywności. Większość zestawów, w tym Sea Creatures, nie ma sztucznych barwników ani konserwantów, więc są bezpieczne. Kracie to nie tylko świetna zabawa, ale też szansa, żeby się czegoś nauczyć, jak o gotowaniu czy o życiu w morzu. Kracie sprawia frajdę każdemu, kto lubi coś tworzyć i eksperymentować.

Sea Creatures Edition to atrakcyjny zestaw do tworzenia słodyczy, który pozwala na stworzenie cukierków w formie morskich stworzeń. Umożliwia tworzenie gumowych słodyczy, które edukują o cechach anatomii morskich zwierząt. Instrukcje wykonania są przedstawione w formie graficznej na tylnej stronie opakowania. Zestaw zawiera saszetki z składnikami i niezbędne akcesoria. Oferuje trzy rodzaje form do wyboru, z których jedna jest dołączona, oraz trzy wzory arkuszy z ilustracjami morskich stworzeń, z których jeden jest przeznaczony dla użytkownika. Zabawa tym zestawem pozwala dzieciom odkrywać różne smaki i zapachy, rozwijać umiejętności manualne, uczyć się kojarzenia kolorów, a także poznawać życie morskie. Jest to zarówno edukacyjne, jak i smakowite doświadczenie, które przyciąga uwagę dzieci, młodzieży i dorosłych. :)

Masa netto
13g
Cena za 100g
292,23 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier, żelatyna, glukoza, skrobia, białko jaj w proszku (jajka), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, skrobia modyfikowana, soda oczyszczona, substancja słodząca (związek aspartamu/L-fenylalaniny, acesulfam K), barwniki (gardenia, błękit spiruliny, antocyjany), (częściowo zawiera jaja i żelatynę). Ten produkt jest produkowany w zakładach, używających do produkcji orzeszki ziemne.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...