Dubble Bubble Melones

(85g)

Guma balonowa o smaku melonowym.

Data ważności
2026-09-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Dubble Bubble to marka, której symbolem jest różowa guma balonowa do żucia opracowana przez Waltera Diemera, pracownika w firmie Fleer- która pierwsza zaczęła produkować gumę do żucia. Przewagą Waltera było opracowanie własnego przepisu gumy balonowej, która była mniej lepka i kleista. Po przetestowaniu swojej receptury wynalazł gumę dzięki której można robić balony! :) W tamtych czasach, jedynym barwnikiem spożywczym dostępnym w fabryce był różowy, dlatego ten kolor do dziś kojarzy nam się jako wyznacznik gumy balonowej. :)

Guma balonowa Diemera była pierwszą w historii gumą balonową sprzedawaną na rynku, a jej sprzedaż w pierwszym roku przekroczyła 1,5 miliona dolarów.  Aby utrzymać falę sprzedaży nowej gumy balonowej, sam Diemer nauczył sprzedawców, jak dmuchać balony, aby z kolei oni mogli uczyć potencjalnych klientów. :)

Teraz guma balonowa dostępna w zbiorczym opakowaniu! Spróbuj oryginalnego, ponadczasowego smaku gumy balonowej o smaku melonowym. Teraz to Ty możesz być częścią historii gumy balonowej, tworząc odlotowe balony!

Masa netto
85g
Cena za 100g
8,22 zł
Kraj pochodzenia
Hiszpania
Skład
Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, dekstroza, emulgator (E322, E414), substancja utrzymująca wilgoć (E420), aromat, substancja zakwaszająca (E330), dekstryna, substancja powlekająca (E903), barwnik (E100, E131), środek antyadhezyjny (E470b), Przeciwutleniacz (E320).
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...