Dubble Bubble Bubble Gum Bears

(85g)

Guma balonowa o smaku truskawkowym w kształcie różowych misi.

Data ważności
2026-08-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

8,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

W paczce Doubble Bubble Bubble Gum Bears odnajdziecie ponadczasowy smak oryginalnej gumy balonowej o smaku truskawkowym! Teraz to Ty możesz być częścią historii gumy balonowej, tworząc odlotowe balony! W oddzielnie zapakowanych torebeczkach ukryte są słodkie, różowe misie, które czekają na właściciela :) Przygarniesz i TY swojego misia? Są urocze z wyglądu i cudownie pachną słodkością! Nam jest ciężko się im oprzeć. :)

Dubble Bubble to marka, której symbolem jest różowa guma balonowa do żucia opracowana przez Waltera Diemera, pracownika w firmie Fleer- która pierwsza zaczęła produkować gumę do żucia. Przewagą Waltera było opracowanie własnego przepisu gumy balonowej, która była mniej lepka i kleista. Po przetestowaniu swojej receptury wynalazł gumę dzięki której można robić balony! :) W tamtych czasach, jedynym barwnikiem spożywczym dostępnym w fabryce był różowy, dlatego ten kolor do dziś kojarzy nam się jako wyznacznik gumy balonowej. :)

Guma balonowa Diemera była pierwszą w historii gumą balonową sprzedawaną na rynku, a jej sprzedaż w pierwszym roku przekroczyła 1,5 miliona dolarów.  Aby utrzymać falę sprzedaży nowej gumy balonowej, sam Diemer nauczył sprzedawców, jak dmuchać balony, aby z kolei oni mogli uczyć potencjalnych klientów. :)

Masa netto
85g
Cena za 100g
10,58 zł
Kraj pochodzenia
Hiszpania
Skład
Cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć: E420, aromat, emulgator: E322, barwnik: E120, przeciwutleniacz: E320.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...