Reese's 3 Peanut Butter Cups

(63g)

Babeczki czekoladowe z masłem orzechowym.

Data ważności
2025-04-12
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

5,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Produkt wyjątkowej klasy. Gdyby zapytać Amerykanina o Reese's odpowiedziałby, że nie wyobraża sobie bez niego życia. Czekoladowy cup z masłem orzechowym sam rozpływa się w ustach. Jego delikatna czekolada idealnie wkomponowuje się w lekko słone masło. Musisz go spróbować! In Reese's we trust!

Reese's TRIO to trzy (większe od standardowych) babeczki z masłem orzechowym. <3

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
63g
Cena za 100g
9,51 zł
Kraj pochodzenia
UK
Skład
Czekolada mleczna 55% (cukier*, masło kakaowe, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, laktoza (z mleka), emulgatory (lecytyna sojowa)*, E476) masło orzechowe 45% (orzechy ziemne, cukier*, dekstroza, tłuszcz mleczny, sól, przeciwutleczniacz (E310), regulator kwasowości (E330)]. * Produkowane z genetycznie modyfikowanych buraków oraz soi.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...