Reese's Creamy Peanut Butter

(510g)

Amerykańskie masło orzechowe.

Data ważności
2024-09-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka!
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

35,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Amerykanie kochają masło orzechowe więc nie ulega wątpliwości, że wiedzą jak powinno smakować. A jeśli do jego produkcji podchodzi Reese's - ekspert w tej dziedzinie - już wiadomo, że powstanie arcydzieło! Tak jest właśnie z Reese's Peanut Butter. Niezwykle kremowe z wyraźnym smakiem prażonych orzechów to coś wyróżnia je od  konkurentów ;)

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
510g
Cena za 100g
7,06 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Prażone orzeszki ziemne, cukier, uwodorniony olej roślinny (rzepakowy, bawełniany, sojowy), sól, olej arachidowy, melasa, emulgator (E471).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...