UHA Mikakuto 50cm Sakeru Grape

(41g)

Miękki 50cm długi pasek rozpuszczalny, o smaku ciemnych winogron.

13,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Poznaj zupełnie nowy wymiar żelek! Japończycy jeszcze nie raz nas zaskoczą, tak samo jak było w wypadku tego dłuuugiego bo aż 50 CM PASKA miękkich żelek o smaku ciemnych winogron. Od razu po otwarciu opakowania uderzy Cię zapach winogrona, a kiedy ich spróbujesz nie będziesz mógł uwierzyć, że smakują jak prawdziwy owoc! A to wszystko dzięki dodaniu prawdziwego soku z ciemnych winogron.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak zabierzecie się za jedzenie go! :D Pasek możesz rwać, albo rozgryźć po kawałku aby tej dobroci starczyło na dłużej.

Japończycy niezwykle dbają o jakość i skład swoich produktów, dlatego bez obaw możesz delektować się tym paskiem, który rozpuści się w Twoich ustach. :)

Masa netto
41g
Cena za 100g
34,12 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier, oleje i tłuszcze roślinne, syrop skrobiowy, żelatyna, sok z winogron, skoncetrowany sok jabłkowy, syrop fruktozowo-glukozowy, bakterie kwasu mlekowego (sterylizowane), dekstryna, celuloza, środek zakwaszający, emulgator, aromat, barwniki (antocyjan, gardenia), słodzik (aspartam, związek L-fenyloalaniny). Częściowo zawiera składniki mleka, żelatyny, jabłek.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...