Haribo Happy Cherries Fizz 70g

(70g)

Kwaśne żelki o smaku i kształcie wisienek.

Data ważności
2025-02-28
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

5,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Kochają je dzieci i dorośli... a mowa oczywiście o żelkach HARIBO! Teraz kultowy produkt Haribo czyli urocze mini wisienki, w wersji 'kieszonkowej', abyś mógł się cieszyć ich smakiem w podróży, pracy czy w szkole. Dzięki swojemu rozmiarowi z łatwością wrzucisz je do plecaka.

A co powiedzieć o samej zawartości paczki? Haribo Happy Cherries Fizz to wersja kwaśnych żelek o smaku i kształcie wiśni. Poczuj się jak w wiśniowym sadzie razem z wesołym światem Haribo!

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Masa netto
70g
Cena za 100g
8,56 zł
Kraj pochodzenia
Belgia
Skład
Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, dekstroza, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), koncentraty z owoców i warzyw (spirulina, jabłko, korkosz, słodki ziemniak, marchew, rzodkiewka, czarna porzeczka, hibiskus), aromat, substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba), syrop cukrowy inwertowany.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...