Trolli XXL Burger

(50g)

Żelkowy Burger.

Data ważności
2024-08-22
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Kultowy, mini hamburgerek o owocowym smaku! Nie ma sobie równego odpowiednika, chyba że to TROLLI XXL BURGER :) Czyli kultowy mini hamburgerek w dużo większej wersji prosto z Niemiec :)

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
50g
Cena za 100g
13,98 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, żelatyna spożywcza, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, substancja żelująca (pektyna), owoce i rośliny o właściwościach barwiących (czarna porzeczka, czarna marchew, kurkuma, krokosz barwierski, czerwona rzodkiew, czerwone winogrona, wiśnia, cytryna, spirulina), aromaty, olej z ziaren palmowych, substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...