Trolli Sharks

(200g)

Żelki w kształcie rekinów o owocowym smaku.

Data ważności
2023-03-09
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

7,99 zł

Dostępny

Rekiny od Trolli są strasznie smaczne! Jego ugryzienie na szczęście nie boli, a wręcz przeciwnie. Zaskoczy Cię miękkością oraz owocowym smakiem. Jeśli do tej pory nie lubiłeś rekinów, te od Trolli mogą zmienić Twoje zdanie!

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
200g
Cena za 100g
4,00 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), substancja utrzymująca wilgotność (sorbitol), barwniki (słodkie ziemniaki, rzodkiew, jabłka, szafran, spirulina), aromaty, olej palmowy, substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba)

Related products

Scrummy
Wczytywanie...