Trolli Tutto Mare

(175g)

Żelki w kształcie owoców morza o smaku tutti frutti z kwaśną posypką.

Data ważności
2022-12-15
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

8,99 zł

Dostępny

Trolli Tutto Mare to szalona mieszanka żelkowa, która przeniesie Cię wyobraźnią nad morskie wybrzeże! Żelki są w kształcie owoców morza: rybki, ośmiornicy oraz meduzy, a o smaku tutti-frutti z kwaśną posypką. To prawdziwa gratka dla fanów morskich skarbów oraz dobra alternatywa dla osób które za nimi nie przepadają ;)

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
175g
Cena za 100g
5,14 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), substancja utrzymująca wilgotność (sorbitol), regulator kwasowości (cytryniany wapnia), aromat, barwniki (kurkumina, koszenila, E133, dwutlenek tytanu)

Related products

Scrummy
Wczytywanie...