Wonka Magic Hat Gummies

(113g)

Owocowe żelki w kształcie cylindra Willy Wonka. 

Data ważności
2024-09-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

15,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Willy Wonka to wręcz synonim kolorowego "cukierkowego" świata. Na podstawie tej firmy oparto książkę "Charlie i fabryka czekolady". Wszystkie ich słodycze przenoszą w zaczarowany świat. Są niesamowicie smaczne i oryginalne. 

Odkryj niezwykłe nowe żelki od Wonka! Fascynujący produkt Wonka, który przeniesie Cię w świat pełen czystej wyobraźni i nieograniczonych możliwości! Każda paczka zawiera mieszankę zabawnych, smacznych żelek w kształcie kapeluszy, wypełnionych soczystym płynem. Cztery naturalne i sztucznie aromatyzowane kombinacje owocowych smaków zapewniają prawdziwą feerię doznań:

- Czarodziejskie Jagody

- Truskawka-Arbus

- Malina-Winogrono

- Pomarańcza-Truskawka

Każdy kęs tych niesamowitych żelek to zaproszenie do świata, gdzie granice rzeczywistości zacierają się, a słodycz spotyka się z fantazją. Idealne dla każdego, kto pragnie chwili ucieczki od codzienności i zanurzenia się w słodkiej przygodzie! :)

Masa netto
113g
Cena za 100g
14,15 zł
Kraj pochodzenia
Meksyk
Skład
Syrop kukurydziany, cukier, żelatyna, woda, zawiera 2% lub mniej kwasu cytrynowego, kwas jabłkowy, pektyna, sok owocowy i warzywny (barwnik), olej kokosowy, naturalne i sztuczne aromaty, cytrynian sodu, wosk Carnauba, sztuczne barwniki: E129, E102, E133. Barwnik E129 i E102 może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...