Wonka Magic Hat Gummies

(113g)

Owocowe żelki w kształcie cylindra Willy Wonka. 

15,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Willy Wonka to wręcz synonim kolorowego "cukierkowego" świata. Na podstawie tej firmy oparto książkę "Charlie i fabryka czekolady". Wszystkie ich słodycze przenoszą w zaczarowany świat. Są niesamowicie smaczne i oryginalne. 

Odkryj niezwykłe nowe żelki od Wonka! Fascynujący produkt Wonka, który przeniesie Cię w świat pełen czystej wyobraźni i nieograniczonych możliwości! Każda paczka zawiera mieszankę zabawnych, smacznych żelek w kształcie kapeluszy, wypełnionych soczystym płynem. Cztery naturalne i sztucznie aromatyzowane kombinacje owocowych smaków zapewniają prawdziwą feerię doznań:

- Czarodziejskie Jagody

- Truskawka-Arbus

- Malina-Winogrono

- Pomarańcza-Truskawka

Każdy kęs tych niesamowitych żelek to zaproszenie do świata, gdzie granice rzeczywistości zacierają się, a słodycz spotyka się z fantazją. Idealne dla każdego, kto pragnie chwili ucieczki od codzienności i zanurzenia się w słodkiej przygodzie! :)

Masa netto
113g
Cena za 100g
14,15 zł
Kraj pochodzenia
Meksyk
Skład
Syrop kukurydziany, cukier, żelatyna, woda, zawiera 2% lub mniej kwasu cytrynowego, kwas jabłkowy, pektyna, sok owocowy i warzywny (barwnik), olej kokosowy, naturalne i sztuczne aromaty, cytrynian sodu, wosk Carnauba, sztuczne barwniki: E129, E102, E133. Barwnik E129 i E102 może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...