Ovaltine Original Add Milk 300g

(300g)

Napój słodowo-czekoladowy w proszku.

29,99 zł

Obecnie brak na stanie

Przed Wami Ovaltine Original czyli brytyjski odpowiednik szwajcarskiego Ovomaltine, produkowany na kraje anglojęzyczne, zatem jakość gwarantuje Wam dokładnie ta sama firma, która produkuje szwajcarski must have :) Jest to napój dający nam dużo energii, witamin i minerałów. Wyrób oparty jest na wysokiej zawartości słodu jęczmiennego, który co ciekawe wykorzystywany jest również do produkcji piwa, czy whisky. Poza słodem Ovaltine zawiera kakao, przez co ma wspaniały zbożowo-czekoladowy smak. Zacznij swój dzień od potężnego kopniaka energii dzięki Ovaltine! Co jeszcze różni? Procent zawartości słodu, w Ovaltine jest on wyższy. Spróbuj oba i porówwnaj smak :)

Sposób przygotowania: 4 łyżeczki Ovaltine wymieszaj z 200 ml zimnego lub ciepłego mleka. Voilà :)

Czy wiesz, że legenda głosi, jakoby podczas eksportu ovomaltine do Anglii, na wydrukowanych etykietach wystąpił błąd w nazwie. Zamiast napisu "Ovomaltine" widniał napis "Ovaltine". Anglicy postanowili zostawić nazwę z błędem, która zagościła na stałe na opakowaniach produktu.

Masa netto
300g
Cena za 100g
10,00 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Jęczmień ekstrakt słodowy (73%), odtłuszczone mleko skondensowane (koncentrat serwatki), odtłuszczone kakao w proszku (8%), minerały (wapń, magnez, żelazo, cynk), cukier, olej rzepakowy, witaminy (C, E, niacyna, A, B6, B12, B6, B1, kwas foliowy, biotyna).

Scrummy
Wczytywanie...