Ovaltine Original Add Milk 300g

(300g)

Napój słodowo-czekoladowy w proszku.

29,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Przed Wami Ovaltine Original czyli brytyjski odpowiednik szwajcarskiego Ovomaltine, produkowany na kraje anglojęzyczne, zatem jakość gwarantuje Wam dokładnie ta sama firma, która produkuje szwajcarski must have :) Jest to napój dający nam dużo energii, witamin i minerałów. Wyrób oparty jest na wysokiej zawartości słodu jęczmiennego, który co ciekawe wykorzystywany jest również do produkcji piwa, czy whisky. Poza słodem Ovaltine zawiera kakao, przez co ma wspaniały zbożowo-czekoladowy smak. Zacznij swój dzień od potężnego kopniaka energii dzięki Ovaltine! Co jeszcze różni? Procent zawartości słodu, w Ovaltine jest on wyższy. Spróbuj oba i porówwnaj smak :)

Sposób przygotowania: 4 łyżeczki Ovaltine wymieszaj z 200 ml zimnego lub ciepłego mleka. Voilà :)

Czy wiesz, że legenda głosi, jakoby podczas eksportu ovomaltine do Anglii, na wydrukowanych etykietach wystąpił błąd w nazwie. Zamiast napisu "Ovomaltine" widniał napis "Ovaltine". Anglicy postanowili zostawić nazwę z błędem, która zagościła na stałe na opakowaniach produktu.

Masa netto
300g
Cena za 100g
10,00 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Jęczmień ekstrakt słodowy (73%), odtłuszczone mleko skondensowane (koncentrat serwatki), odtłuszczone kakao w proszku (8%), minerały (wapń, magnez, żelazo, cynk), cukier, olej rzepakowy, witaminy (C, E, niacyna, A, B6, B12, B6, B1, kwas foliowy, biotyna).

Scrummy
Wczytywanie...