Hot Chip Carolina Reaper Dried Chilli Pods 10g

(10g)

Strąki najostrzejszej papryczki świata Caroliny Reaper. 

Data ważności
2025-03-22
W koszyku
szt.
W magazynie
2 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

32,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

To rekordzista dla najostrzejszej papryki na świecie! Księga rekordów Guinessa mierzyła ją na 1 569 300 jednostek ciepła Scoville ze szczytami ponad 2 000 000 SHU, co czyni ją  NAJBARDZIEJ PIEKIELNYM CHILLI NA ŚWIECIE !!

Carolina Reaper nie jest pieprzem dla początkujących. Jeśli jednak spróbujesz, możesz spodziewać się bardzo bogatego, owocowego i słodkiego smaku!

Ponieważ jest to najostrzejsza papryka na świecie, należy obchodzić się z nią ostrożnie. Lepiej jest dodawać mniej, a następnie stopniowo dodawać więcej do jedzenia. W smaku kryją się nuty czekolady, wiśni czy cynamonu.

Carolina Reaper popularna w kuchni wietnamskiej, latynoamerykańskiej, chińskiej, indyjskiej, meksykańskiej czy orientalnej. Świetnie nadaje się do sosów, sals, zup, warzyw strączkowych oraz dań warzywnych i mięsnych.

Producent Czeski Hot Chip opisuję przyprawę na 2 200 000 SHU! Tu już nie ma żartów. 

UWAGA! Produkt jest ekstremalnie pikantny, chronić oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wskazany dla osób z chorobami serca, astmą lub ciepiących na chorobę wrzodową.

Zastrzeżenie:  Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.

Masa netto
10g
Cena za 100g
329,90 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
100% Carolina Reaper.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...