Dried Ginseng Roots 450g

(450g)

Prawdziwy, suszony korzeń żeń-szenia w całości. 

Data ważności
2029-04-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

398,97 zł 279,28 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

W dużej, metalowej puszcze znajdziecie jedno z najpopularniejszych ziół na świecie, uważane za naturalne lekarstwo. Jest nim prawie półkilogramowy, azjatycki korzeń żeń-szenia!

Korzyści z zażywania żeń-szenia są znane od wieków – w Azji stosowany jest od 5 tysięcy lat. Jest jednym z najważniejszych ziół stosowanych w chińskiej medycynie. Nie od dziś wiadomo o jego właściwościach zdrowotnych. Żeń-szeń jest znany jako panaceum na niemalże wszelkie dolegliwości. Ceniony za swoje właściwości adaptogenne, co oznacza, że może pomagać organizmowi w adaptacji do stresu i działać tonizująco na cały organizm. Tradycyjnie używany jest do poprawy koncentracji, wzmocnienia funkcji poznawczych i wspierania witalności. Żeń-szeń może wspomagać funkcjonowanie układu odpornościowego, zwiększać energię i wytrzymałość, a także pomagać w regulacji poziomu cukru we krwi. Z pewnością jest to specyfik na potencję, pamięć i mocne serce.

Suszony korzeń żeń-szenia w całości zwykle stosuje się do parzenia herbaty lub jako dodatek do potraw. Jako naturalne lekarstwo można przeżuwać jego suszone plasterki. 

Proces pod ciśnieniem parowym bez zmiany pierwotnego kształtu żeń-szenia umożliwia długotrwałe przechowywanie.

Masa netto
450g
Cena za 100g
62,06 zł
Kraj pochodzenia
Chiny
Skład
Korzeń żeń-szenia.
-30%

Scrummy
Wczytywanie...