Oleificio Salvadori Extra Vergine Olive Oil 500ml

(500ml)

Najwyższej jakości oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno.

Data ważności
2022-06-30
W koszyku
szt.
W magazynie
3 szt.
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

44,99 zł 26,99 zł

Dostępny

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest jednym z najważniejszych elementów diety śródziemnomorskiej, uznawana za jest z najzdrowszy tłuszcz na świecie.
Jej charakterystyczna mętność świadczy o tym, że nie została poddana procesowi filtracji, dzięki czemu zachowała swoje wyjątkowe cechy naturalne. Charakteryzuje ją wyśmienity, owocowy smak, który uzyskany jest od oliwek pochodzących z tradycyjnych regionów upraw. Oliwa uzyskiwana na zimno w temperaturze poniżej 27°C, dzięki czemu nie traci żadnych wartości.
Najlepszej jakości oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, otrzymuje się poprzez mechaniczne tłoczenie całych oliwek z regionów śródziemnomorskich. Jest najszlachetniejszą i najzdrowszą oliwą - przeznaczoną do spożywania głównie na surowo. Jej pełny, doskonały smak powoduje, że jest idealna do przyprawiania potraw. Od wieków oliwa uznawana jest za symbol zdrowia i urody. Jest bogata w związki mineralne, przede wszystkim fosfor, potas i żelazo, a także witaminy z grupy B, prowitaminę A oraz witaminę C i E. Dzięki temu spowalnia rozwój miażdżycy, obniża ilość złego i podnosi poziom dobrego cholesterolu, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, dlatego warto śmiało używać jej w swojej kuchni :)

Pojemność
500ml
Cena za 100ml
5,40 zł
Kraj pochodzenia
Włochy
Skład
100% oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia na zimno
-40%

Scrummy
Wczytywanie...