Blair's Original Death Sauce with Chipotle

(150ml)

Jeden z najostrzejszych sosów na świecie.

Data ważności
2024-06-14
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

49,99 zł

Dostępny

Mamy coś dla prawdziwych hardcorów - sos Blair's co oznacza zwyczajną śmierć. Produkowany jest on przez firmę odpowiedzialną za najbardziej pikantne sosy i przekąski świata, które przełamią nawet najbardziej odpornego na pikantne produkty krejzola. Mimo, że nie jest to najmocniejszy sos z serii, to nie ma z nim żartów. Zawiera wspaniałe aromatyczne i wyselekcjonowane składniki, dzięki którym urozmaici potrawy takie jak: pieczone skrzydełka, ostrygi, meksykańskie Chili Con Carne a w szczególności... krwawa mery :)  Uczucie pieczenia łagodzi jednak lekki posmak świeżego soku z limonki, które odpowiadają za wyjątkowy aromat sosu, jednak ostrość podbija dodatek papryczki chipotle. Tak jak do każdego sosu z serii Blair’sa dołączono breloczek z trupią czaszką.

Zastrzeżenie:  Sos jest wyjątkowo ostry. Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.

Pojemność
150ml
Cena za 100ml
33,33 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Czerwone i pomarańczowe chili Habanero, biały ocet, świeże cayenne, czosnek, chipotle, sok z limonki, kolendra, przyprawy.Nie zawiera konserwantów, tłuszczu, kalorii, węglowodanów ani sztucznych barwników.

Scrummy
Wczytywanie...