Hot Chip Naga Bhut Jolokia Dried Chilli Powder

(10g)

Papryka Naga Bhut Jolokia w proszku. 

29,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Naga Bhut Jolokia, nazywana też Ghost Chilli, to papryka, która swego czasu była najostrzejszą papryką na świecie. Mimo, że została już zdetronizowana przez Carolina Reaper, Jolokia wciąż jest dla niejednego śmiałka budzącą lęk papryką. :)

Słowo „Naga” oznacza „kobra”, słowo „bhut” oznacza „duch”. To jest dokładnie to, co sugeruje jej postać. Początek gorąca jest rzeczywiście bardzo powolny. Ale od momentu, w którym cię złapie na dobre, to nie odpuszcza!

Paryka ta ma intensywny, słodki i owocowy smak. Papryka nie spieszy się i zaatakuje Cię swoją ostrością po około pół minucie. A potem się zaczyna... 

Producent Czeski Hot Chip opisuję przyprawę na 1 000 000 SHU! Tu już nie ma żartów. Pachnące owocami, z nutami zielonego jabłka i moreli, smak uzupełnia wysoki poziom ostrości.

Pochodzenie papryki: Indie. 

UWAGA! Produkt jest ekstremalnie pikantny, chronić oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wskazany dla osób z chorobami serca, astmą lub ciepiących na chorobę wrzodową.

Zastrzeżenie:  Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.

Masa netto
10g
Cena za 100g
299,90 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
100% chilli Naga Bhut Jolokia

Related products

Scrummy
Wczytywanie...