Fazer Dumle Snack Original Bar

(40g)

Karmelowy batonik z ryżowymi chrupkami, polany mleczną czekoladą.

Data ważności
2024-12-11
W koszyku
szt.
W magazynie
8 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

4,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Niektórzy z Was być może kojarzą batonika Dumle Snacks? Dla nas osobiście to jeden z najlepszych batonów jakie kiedykolwiek próbowaliśmy. Grubą, piankową warstwę karmelu otulają ryżowe chrupki. Całość otula wspaniała, mleczna czekolada od Fazera! Jest on idealny w swej prostocie i nieziemsko smaczny <3 Spróbuj koniecznie jeżeli nie miałeś jeszcze okazji.

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
40g
Cena za 100g
12,48 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, syrop skrobiowy, mleko, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, olej roślinny utwardzony, ryż, mąka, serwatka w proszku, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, sól, białko ryżowe, słód jęczmienny, emulgator (lecytyna sojowa), aromatyMasa kakaowa min 30% w czekoladzie mlecznej.Może zawierać orzechy, migdały i pszenicę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...