Lucas Gusano Tamarindo Liquid

(36g)

Meksykańskie słodycze w formie płynu o smaku tamaryndowca. 

Data ważności
2024-06-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

5,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Słodycze w formie płynu do wyciśnięcia z pojemniczka, o smaku tamaryndowca! Odkryj meksykańskie, nietypowe słodycze razem z nami!

Świetna propozycja dla osób które lubią dziwne, nietypowe smaki. :)

Popularne meksykańskie cukierki dobrze sprawdzą się w piñatach, miseczkach z cukierkami i na wszystkich imprezach w stylu meksykańskim! Hola mexicanos! :D

Słodycze z tamaryndowca są nieodłączną częścią tradycyjnej meksykańskiej kuchni. Ten unikalny smak jest zdecydowanie wyjątkowy - mieszanka kwasowości, słodyczy i subtelnego korzennego akcentu, który przyciąga smakoszy z całego świata. Popularnym słodkim przysmakiem jest "Pulparindo" - cukierek z tamaryndowca, chili i cukru. Pulparindo ma charakterystyczną kwasowo-ostrą, ale zarazem słodką nutę. Inny popularny produkt to "Rellerindos" - małe cukierki wypełnione słodkim tamaryndowym nadzieniem. Są one owocowe, kwaśne i słodkie jednocześnie, z niespodziewanym pikantnym akcentem. Sprawdź naszą aktualną ofertę słodyczy z Meksyku. :)

Masa netto
36g
Cena za 100g
16,64 zł
Kraj pochodzenia
Meksyk
Skład
Cukier, woda, syrop fruktozowy o wysokim stężeniu, syrop kukurydziany, sól jodowana, zawiera mniej niż 2%: kwas cytrynowy, syrop sorbitolowy, proszek chili, laktoza sodowa, modyfikowana skrobia kukurydziana, guma guar, guma xantanowa, naturalne i sztuczne aromaty, sztuczne barwniki: E129, E102, E110, E133). Barwniki E129, E102, E110 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i uwagę u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...