Cheez It Extra Cheesy

(200g)

Extra serowe krakersy. 

27,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Jest to jeden z amerykańskich króli jeśli chodzi o słone przekąski! Duże kawałki krakersów o konkretnym smaku sera Cheddar! 

Cheez-It to popularna marka przekąsek w formie małych, kwadratowych krakersów z serem, która została wprowadzona na rynek w Stanach Zjednoczonych w 1921 roku przez Green & Green Company. Od tamtej pory Cheez-It stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych produktów w swojej kategorii. Wyróżnia je intensywny serowy smak, który jest wynikiem użycia prawdziwego sera w procesie produkcji.

Przez lata marka ewoluowała, wprowadzając na rynek różne warianty smakowe i produkty, takie jak Cheez-It White Cheddar, Cheez-It Grooves czy Cheez-It Snap'd, aby zaspokoić różnorodne gusta konsumentów.

Obecnie Cheez-It jest marką należącą do Kellogg Company. Popularność Cheez-It stale rośnie, dzięki czemu są one dostępne na półkach sklepowych nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w innych krajach, ciesząc się uznaniem konsumentów na całym świecie. Teraz do kupienia w waszym ulubionym sklepie z produktami z całego świata- Scrummy. <3

Masa netto
200g
Cena za 100g
14,00 zł
Kraj pochodzenia
Kanada
Skład
Mąka pszenna, olej roślinny (olej roślinny, TBHQ, kwas cytrynowy), olej tłuszczowy, ser z odtłuszczonego mleka o wysokiej wilgotności (zmodyfikowane substancje mleczne, sól, kultura bakteryjna, rennina, annato), Przyprawy (zmodyfikowane substancje mleczne, sól, maltodekstryna, glutaminian monosodowy, suche substancje sera cheddar, ekstrakt drożdżowy, kwas mlekowy, cukier, kwas cytrynowy, ekstrakt z papryki, zmodyfikowana skrobia kukurydziana, inozynian disodowy, guanylan disodowy, czosnek suszony, naturalny aromat), Sól, Przyprawy, Drożdże, Ekstrakt z papryki, Amylaza, Proteaza, Lecytyna sojowa. Zawiera: Pszenicę, Mleko, Soję.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...