Jelly Belly American Classic Bag

(70g)

Fasolki w kultowych amerykańskich smakach. 

11,99 zł

Obecnie brak na stanie

Od teraz fani Jelly Belly mogą cieszyć się najbardziej popularnymi smakami Ameryki! W opakowaniu znajdziecie takie smaki, jak: pianki marshmallows- S'mores, masło orzechowe z dżemem- Peanut Butter & Jelly, babeczka z borówką- Blueberry Muffin, tarta cytrynowa- Lemon Merinque Pie oraz banan w czekoladzie!

Co można powiedzieć o firmie Jelly Belly? Jelly Belly to jeden z symboli Ameryki. Firma, która produkuje słynne fasolki istnieje od 1869 roku. To o nich prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan napisał słynny list mówiący: "nie możemy rozpocząć spotkania lub podjąć decyzji bez poczęstowania wszystkich jelly beans". Na nich też inspirowała się J.K. Rowling pisząc o fasolkach wszystkich smaków Bertiego Botta. Jelly Belly to po prostu produkt kultowy, który każdy powinien spróbować.

Masa netto
70g
Cena za 100g
17,13 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, sok wiśniowy z koncentratu, regulator kwasowości (E330), koncentraty owocowo - warzywne (jabłko, marchew, czarna porzeczka), aromaty, barwnik (E171 E100), substancje glazurujące (E901, E903, E904).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...