Jelly Belly Very Cherry

(70g)

Żelki o smaku wiśni.

Data ważności
2024-10-11
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

13,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Od teraz fani Jelly Belly mogą cieszyć się sławnym na cały świat- smakiem wiśni! Jelly Belly do produkcji swoich kultowych fasolek używa prawdziwego soku z wiśni. Nie musisz już czekać na sezon, razem z Jelly Beans możesz delektować się ich smakiem przez cały rok! :D 

Co można powiedzieć o firmie Jelly Belly? Jelly Belly to jeden z symboli Ameryki. Firma, która produkuje słynne fasolki istnieje od 1869 roku. To o nich prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan napisał słynny list mówiący: "nie możemy rozpocząć spotkania lub podjąć decyzji bez poczęstowania wszystkich jelly beans". Na nich też inspirowała się J.K. Rowling pisząc o fasolkach wszystkich smaków Bertiego Botta. Jelly Belly to po prostu produkt kultowy, który każdy powinien spróbować.


UWAGA! Wersja produkowana w Tajlandii, z przeznaczeniem na rynek Unii Europejskiej.

Masa netto
70g
Cena za 100g
19,99 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, sok wiśniowy z koncentratu, regulator kwasowości (E330), koncentraty owocowo - warzywne (jabłko, marchew, czarna porzeczka), aromaty, barwnik (E171 E100), substancje glazurujące (E901, E903, E904).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...