Jelly Belly Candy Cane

(70g)

Fasolki w owocowych smakach inspirowane kultowymi laskami cukrowymi. 

Data ważności
2024-05-04
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

13,99 zł 11,19 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Fasolki są inspirowane klasycznymi laskami cukrowymi, oferując niezwykłą symfonię smaków, która przeniesie Cię prosto do krainy zimowych czarów.

Każda fasolka to idealnie wyważona mieszanka słodkości i owocowych nut, idealnie odwzorowująca smak tradycyjnych lasek cukrowych. Doskonałe dla dzieci i dorosłych, którzy pragną dodać odrobinę słodyczy do swojego życia!

Co można powiedzieć o firmie Jelly Belly? Jelly Belly to jeden z symboli Ameryki. Firma, która produkuje słynne fasolki istnieje od 1869 roku. To o nich prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan napisał słynny list mówiący: "nie możemy rozpocząć spotkania lub podjąć decyzji bez poczęstowania wszystkich jelly beans". Na nich też inspirowała się J.K. Rowling pisząc o fasolkach wszystkich smaków Bertiego Botta. Jelly Belly to po prostu produkt kultowy, który każdy powinien spróbować.Wersja produkowana w Tajlandii, z przeznaczeniem na rynek Unii Europejskiej.

Masa netto
70g
Cena za 100g
15,99 zł
Kraj pochodzenia
Tajlandia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, substancje glazurujące (E901, E903, E904), aromat, barwniki (E172, E100), koncentraty (czarna porzeczka, marchew, spirulina, kurkuma).
-20%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...