Jelly Straws Assorted Flavour

(300g)

Jelly Straws wypełnione galaretką z sokiem.

Data ważności
2025-01-05
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

15,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Jelly Straws z Tajwanu to odpowiednik Jelly Fruits w Stick'ach! W opakowaniu znajdziecie deser w postaci galaretki z sokiem, zamknięty w tubce. Niezwykle popularny, Tik Tok-owy Hit! W opakowaniu znajdziecie aż 15 porcji w 4 smakach takich jak: winogrono, ananas, zielone jabłuszko oraz truskawka :) Możesz rozciąć słomkę i wysiorbać cały deser do buzi! Gwarantujemy masę zabawy! Ty podejmiesz decyzje jak je zjesz :D 

UWAGA! Ten produkt należy dokładnie przeżuć przed połknięciem. Uważaj na dzieci w wieku poniżej 6 lat, a osoby starsze, które spożywają ten produkt, powinny je jeść ze szczególną ostrożnością. Nigdy nie należy połykać produktu w całości.

Masa netto
300g
Cena za 100g
5,33 zł
Kraj pochodzenia
Tajwan
Skład
Woda, cukier, fruktoza, substancja zagęszczająca (E407, E410), regulator kwasowości (E296, E330), aromat (truskawka, winogrono, ananas, jabłko), barwniki (E102, E129). Barwniki E129 i E102 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Przechowywac w chłodnym miejscu. UWAGA! Ten produkt należy dokładnie przeżuć przed połknięciem. Uważaj na dzieci w wieku poniżej 6 lat, a osoby starsze, które spożywają ten produkt, powinny je jeśc ze szczególną ostrożnością. Nigdy nie należy połykać produktu w całości.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...