Fanta Strawberry USA

(355ml)

Napój gazowany o smaku truskawkowym.

Data ważności
2021-11-08
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

7,99 zł 6,39 zł

Dostępny

Sezon na truskawki jest za krótki? Spokojnie, z Fantą Strawberry możesz się cieszyć truskawkami przez cały rok :D Jest niesamowicie soczysta i przeniesie Cię prosto pod krzaczek pełen świeżuteńkich truskawek. A jeszcze do tego te bąbelki... orzeźwiające, jedyne w swoim rodzaju. Fanta jeszcze nas nigdy nie zawiodła, a Ciebie?. Jeżeli nie próbowałeś tego smaku, koniecznie nadrób zaległości 1f609.png

Fanta została stworzona w 1940 roku przez Maxa Keitha, szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy w konsekwencji II Wojny Światowej oraz embargo, do Niemiec nie było możliwe dostarczenie głównych składników do produkcji Coca-Coli z USA. Postanowił wtedy stworzyć nowy napój ze składników dostępnych w Niemczech. Po wojnie amerykański oddział postanowił utrzymać produkcję Fanty i zaczął ją promować jako jeden ze swoich sztandarowych produktów. Obecnie na całym świecie Fanta dostępna jest w ponad 100 smakach!

Nazwa Fanta wzięła się od niemieckiego słowa "fantasie" co oznacza wyobraźnia. Wpadli na nią po krótkiej naradzie kiedy Max Keith zachęcał swoich kolegów właśnie do użycia wyobraźni przy wymyślaniu nazwy. 

Pojemność
355ml
Cena za 100ml
1,80 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Woda gazowana, syrop kukurydziany o dużej zawartości fruktozy, kwas cytrynowy, naturalne aromaty, benzoesan sodu, barwnik (E129).Barwnik E129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
-20%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...