Hatakosen Ramune Carbonated Soda Strawberry

(200ml)

Słynny, japoński napój gazowany Ramune o smaku truskawkowym.

Data ważności
2024-08-05
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

12,99 zł 7,79 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Hatakosen Ramune Soda to autentyczny japoński napój gazowany, który zaskakuje unikalnym smakiem truskawek. Słodko-kwaśne nuty tworzą niezapomniane doświadczenie smakowe, dodatkowo podkreślone orzeźwiającym musującym efektem. Ale to nie tylko smak - butelka z kulą marmurową do otwarcia dodaje do picia egzotycznego uroku, czyniąc z niego mały rytuał. Hatakosen Ramune to podróż do serca Japonii, kraj pełen tradycji i innowacyjności. Spróbuj i odkryj ten niepowtarzalny świat smaku.

Hatakosen Ramune Soda Strawberry zaczyna swoją przygodę jako jasna, przezroczysta ciecz zatopiona w charakterystycznym szklanym butelkowaniu. Aby otworzyć butelkę, musisz nacisnąć kulkę marmurową do wnętrza, co jest zarówno zabawne, jak i funkcjonalne. To oryginalne rozwiązanie sprawia, że każde picie staje się małym rytuałem, dodając doświadczeniu egzotycznego uroku. :)

Pojemność
200ml
Cena za 100ml
3,90 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Mieszanka cukrów z wysokofruktozowym syropem kukurydzianym, dwutlenek węgla, substancja zakwaszająca, aromat, barwnik (E129). Barwnik E129 może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
-40%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...