Van Holten's Warheads Sour Pickles

(140g)

Amerykański piklowany ogórek w bardzo kwaśnej zalewie. 

Data ważności
2025-10-11
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

12,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Warheads znany Wam dobrze z bardzo kwaśnych słodyczy z USA teraz w formie pojedynczego ogórka!! Tak! Dobrze czytacie. :)

Coś zupełnie oryginalnego, czyli osobno zapakowany i zamarynowany ogórek piklowany prosto z USA! Jest to propozycja dla fanów nie tylko tego warzywa, ale również dla poszukiwaczy nowych smaków, ponieważ różni się on od tych znanych nam w Polsce. Posiada bardzo intensywny, kwaśny aromat dzięki specjalnej zalewie. Ogórek jest również mocno chrupiący dzięki procesowi piklowania :) Fani asmr będą zachwyceni. :D

Co ciekawe cała "rodzina" od Van Holten Pickle króluje teraz na TikToku! Podejmij się wyzwania i spróbuj też kwaśnej siostry- Sour Sis Pickle!

Ogórki Van Holten dostarczą Ci ogórka w bezpiecznej, zamkniętej torebce, która nie wymaga przechowywania w lodówce. 

W 1898 roku spełniło się marzenie holenderskiego imigranta J.G Van Holtensa. Rozpoczął swój biznes jako dystrybutor octu w Milwaukee, a wkrótce rozwinął go dodając do swoich produktów ogórki kwaszone. W 1939 roku opracował oryginalny sposób Pickle-In-A-Pouch, czyli indywidualnie zapakowany i zamarynowany ogórek, który do dzisiaj jest podstawą biznesu firmy Van Holten's.m

Masa netto
140g
Cena za 100g
9,28 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Ogórek, woda, ocet, sól, chlorek wapnia, naturalny aromat, benzoesan sodu i sorbinian potasu (zapobiegające psuciu się), tartrazyna E102 (barwnik). Barwnik E102 może mieć niekorzystny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...