Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat & Crunchy Almonds

(360g)

Mleczna czekolada z kawałkami migdałowo-miodowego nugatu i chrupiącymi migdałami.

Data ważności
2023-06-17
W koszyku
szt.
W magazynie
4 szt.
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

32,99 zł 23,09 zł

Dostępny

Miałeś okazję spróbować charakterystycznych czekolad Toblerone? Jeżeli jeszcze nie to zdecydowanie powinieneś to zmienić :)

Toblerone Milk Chocolate to dla nas definicja jednej z najlepszych czekolad. Kiedy trójkątny kawałek wyląduje w naszych ustach, rozpuszcza się powoli, niezwykle przyjemnie otulając nasze podniebienie fantastyczną słodkością masła kakaowego i miodu. Idealnym wykończeniem są chrupiące kawałeczki migdałów! To wszystko powoduje, że szybko sięgamy po następny kawałeczek :)

Założycielem szwajcarskiej marki był Theodor Tobler i Emil Baumann. Pierwszą porcję kultowej, mlecznej czekolady o charakterystycznym, podłużnym kształcie z trójkątnymi kosteczkami, kuzyni Theodor i Emil stworzyli w 1908r w Bernie. Jej wygląd imituje wyjątkowy szczyt góry Matterhorn. Nazwa zaś, to połączenie nazwiska Toblera z włoskim słowem "torrone", które oznacza miodowo-migdałowy nugat, znajdujący się w każdej ich czekoladzie. Obecnie marka Toblerone należy do koncernu Mondelēz International. Czekolada produkowana jest wyłącznie w Szwajcarskim mieście Bernie.

Masa netto
360g
Cena za 100g
6,41 zł
Kraj pochodzenia
Szwajcaria
Skład
Miazga kakaowa, cukier, masło, miód 3%, migdały 1,6%, masło kakaowe, emulgator (lecytyna sojowa), białko jaja, kakao: minimum 50% w ciemnej czekoladzie.
-30%

Scrummy
Wczytywanie...