Pez Dispenser Pets (8,5g)

Nowy

Dyspenser cukierków w kształcie postaci z bajki 'Pets' + opakowanie cukierków.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

5,99 zł

74,88 zł za 100g

Opis

Jeżeli jesteś fanem cukierkówi lubisz postacie z bajki 'Sekretne życie zwierzaków domowych' to ten produkt zdecydowanie powinien znaleźć się w Twoim posiadaniu :) Zestaw zawiera dyspenser z postaciami tej bajki. Dzięki nim będzie Ci wygodniej sięgać po cukierki. W zestawie znajdziecie również jedno opakowanie cukierków.

W naszym asortymencie znajdziesz cukierków PEZ, idealne do uzupełnienia dyspensera.

Postacie wybierane są losowo.

Cukierki PEZ produkowane są w Ameryce od lat 50-tych i od tego czasu zyskały ogromną popularność. Tylko w USA konsumuje się rocznie ponad 3 miliardy cukierków PEZ! Szeroki wybór dyspenserów PEZ są kolekcjonowane przez wielu amerykanów. Dołącz i Ty do wielkiej grupy kolekcjonerów zaczynając od tego dyspensera! :D

Więcej informacji

Waga8,5g
Cena za 100g74,88 zł
Kraj pochodzeniaAustria
SkładOwocowe cukierki: cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, regulator kwasowości (cytrynian sodu), w pełni uwodorniony olej palmowy, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromat, koncentraty owoców i roślin (jabłko, krokosz, czarna marchewka , batat). Cukierki o smaku koli: cukier, syrop glukozowy, kwas (kwas cytrynowy, kwas winowy (L (+) -)), regulator kwasowości (cytrynian sodu), węglany sodu, w pełni uwodorniony olej palmowy, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromat.
Data ważności30.04.2021

Produkty powiązane