Millions Vimto 40g

(40g)

Cukierki do żucia o smaku owocowego napoju Vimto w tubce.

2,99 zł

Obecnie brak na stanie

Millions Vimto, to pyszne, bardzo owocowe cukierki do żucia o smaku mega popularnego w UK, owocowego napoju Vimto. Na początku są twarde, jednak po chwili zamieniają się w kwaśną gumę rozpuszczalną. Są zapakowane w wygodną tubkę, dzięki czemu można wsypywać prosto do buzi, są tak smaczne, że szybko znikają ;)

Millions są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii. Szturmem podbiły Anglię i opanowują kolejne rynki w Europie i poza nią - między innymi są dostępne w Kanadzie czy Australii. Millions to cukierki zdecydowanie innowacyjne, tworzące nową kategorię słodyczy. Stały się na tyle popularne, że inne firmy próbują je naśladować, jednak jak twierdzą producenci, nikt nie jest w stanie im dorównać. Sprawdź sam czy mają rację :)

Wszystkie produkty Millions są przyjazne dla wegetarian oraz większość smaków nie zawiera sztucznych barwników oraz aromatów.

Waga
40g
Cena za 100g
7,48 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, całkowicie uwodorniony olej kokosowy, sok truskawkowy z koncentratu, kwas (kwas cytrynowy), skrobia kukurydziana, koncentraty (czarny bez, czarna marchewka), maltodekstryna, aromaty, zagęszczacze (guma gellanowa, guma celulozowa, guma arabska), emulgatory ( estry sacharozy z kwasami tłuszczowymi), środek glazurujący (guma arabska).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...