Reese's Pieces Pretzel

(170g)

Draże z masłem orzechowym i precelkami. 

46,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Reese's to amerykański ekspert ds. słodyczy z masłem orzechowym. Tym razem proponujemy Wam Reese's Pieces w wersji z precelkami. Poczuj słony smak precelek z kremową słodyczą masła orzechowego, wszystko otulone charakterystyczną, chrupiącą skorupką. Te przysmaki cieszą się popularnością nie tylko w USA, ale i na całym świecie, dzięki swojej unikatowej kombinacji smaków i tekstur. Idealne jako przekąska na filmowy wieczór lub jako dodatek do domowego mixu przekąsek.

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Masa netto
170g
Cena za 100g
27,64 zł
Kraj pochodzenia
Kanada
Skład
Cukry (cukier, skrobia kukurydziana, dextroza, syrop kukurydziany), częściowo odtłuszczone orzeszki ziemne, częściowo utwardzony olej z nasion palmowych, hydrogenizowany olej sojowy, mąka pszenna, słód jęczmienny, polewa cukiernicza, olej sojowy, sól, skrobia kukurydziana modyfikowana, lecytyna (soja), dwutlenek tytanu, wosk Carnauba, aromat sztuczny, sztuczne barwniki (E110, E129, E133), mleko. Zawiera: orzeszki ziemne, mleko, pszenicę, soję. Barwniki E110 i E129 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...