Fazer Dumle Fudge

(320g)

Krówki z miękkim nadzieniem oblane mleczną czekoladą.

Data ważności
2022-08-25
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

33,99 zł 17,00 zł

Dostępny

Cukierków Dumle chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :) Mamy dla Was cudowną nowość od Fazer'a!! To cukierki wypełnione krówkowym, mięciutkim nadzieniem! Oczywiście każdy pokryty jest idealną, mleczną czekoladą :) Nie można obok nich przejść obojętnie :)

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
320g
Cena za 100g
5,31 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), mleko odtłuszczone w proszku, emulgator (lecytyna sojowa), sól, aromaty (karmel, wanilina). MOŻE ZAWIERAĆ ORZECHY, MIGDAŁY I ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN. W czekoladzie mlecznej masa kakaowa minimum 30%.
-50%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...