Milka Melo Cakes

(100g)

Ciasteczka z herbatnikiem, na których znajduje się pianka pokryta alpejską czekoladą.

Data ważności
2023-11-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

12,99 zł

Dostępny
Wspaniałe pianki pod którymi znajdują się, kruche herbatniki. Wszystko to otula rozpływająca się w ustach alpejska, mleczna czekolada od Milki! Must have dla fana marki :)
Początki Milki sięgają już XIX, kiedy to Szwajcar Philippe Suchard otworzył swoją pierwszą cukiernię w niemieckiej miejscowości Neuenburg. Gdy biznes się zaczął rozwijać, Philippe kupił młyn w pobliskiej miejscowości, dzięki któremu mógł ubijać 30 kg czekolady dziennie. Po śmierci Sucharda jego dzieci przejęły prosperujący biznes i w 1901 roku zarejestrowały nazwę towarową Milka. 
Dzisiaj Milka należy do światowej fimy Mondelez z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Europie.
Masa netto
100g
Cena za 100g
12,99 zł
Kraj pochodzenia
Belgia
Skład
Syrop glukozowy (zawiera dwutlenek siarki), cukier, mąka pszenna (0,5%), masło kakaowe, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, woda, słodka serwatka w proszku, masło, uwodorniony tłuszcz roślinny, tłuszcz roślinny, skrobia pszenna, cukier inwertowany, żelatyna, lecytyna sojowa, środek spulchniający (wodorowęglan sodu), sól, aromaty.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...