Hot Chip Challenge V2

(2.5g)

Ekstremalnie pikantny chips tortilla. 

Data ważności
2025-04-06
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni robocze

39,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Wrócił! Ale w nowej formule!  Hot Chip Challenge to wyzwanie przeznaczone wyłącznie dla odważnych i miłośników ostrych doznań!

Hot Chip to mistrz wśród chipsów tortilla, uchodzący za najbardziej pikantny na świecie. Na pierwszy rzut oka może wydawać się zwykłym chipsem, jednak dzięki specjalnej mieszance przypraw, zawierającej niesamowicie ostre papryki, stanowi wyzwanie nawet dla doświadczonych miłośników ostrości. Pieczenie rozpoczyna się od ataku na język, by następnie rozprzestrzeniać się na całe ciało, co pamiętane jest długo po zakończeniu przekąski, czyniąc to doświadczenie niezapomnianym. Wymagane są pot i łzy, aby sprostać temu wyzwaniu.

Jak długo utrzymuje się ostry smak? Czy to bezpieczne?

Chipsy zawierają przyprawy od Carolina Reaper, nazywanej królową chili z ostrością do 2 200 000 SHU na skali Scoville'a, oraz dodatek z Trinidad Moruga Scorpion – obie są rekordzistami w swojej kategorii.

Zalecamy przygotowanie 'pierwszej pomocy' w postaci mleka i chleba, które mogą złagodzić odczucia pieczenia. Najintensywniejsze odczucia utrzymują się przez 5-10 minut, ale dla złagodzenia efektów można skorzystać z tych prostych środków. Przekąska ta, pomimo swojej intensywności, oferuje unikalne i ekscytujące doświadczenie, idealne dla poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń!

Pamiętaj, ostrzegaliśmy – to wyzwanie nie dla początkujących...

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, osób w ciąży lub karmiących piersią.Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie spożywać w przypadku alergii na kapsaicynę lub w przypadku problemów ze zdrowiem (zwłaszcza dotyczących narządów wewnętrznych: wrzodów żołądka lub choroby sercowo-naczyniowej). Unikać konsumpcji na pusty żołądek. Podczas konsumpcji zalecamy używanie rękawiczek dołączonych do opakowania. Unikać picia napojów gazowanych podczas spożywania produktu.

Jeśli wystąpią długotrwałe trudności w oddychaniu po spożyciu produktu - zasięgnij pomocy medycznej. Rekomendowana porcja to 1/2 chipsa.

Masa netto
2.5g
Cena za 100g
1 599,60 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
Mąka kukurydziana 72%, olej słonecznikowy, mieszanka hot-chip challenge 6% (sól, carolina reaper, trinidad moruga scorpion, naga bhut jolokia, habanero, ekstrakt z czarnego pieprzu, naturalny aromat, maltodekstryna, naturalny barwnik: suszony sok z buraka). Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, osób w ciąży lub karmiących piersią.Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie spożywać w przypadku alergii na kapsaicynę lub w przypadku problemów ze zdrowiem (zwłaszcza dotyczących narządów wewnętrznych: wrzodów żołądka lub choroby sercowo-naczyniowej). Unikać konsumpcji na pusty żołądek. Podczas konsumpcji zalecamy używanie rękawiczek dołączonych do opakowania. Unikać picia napojów gazowanych podczas spożywania produktu.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...