Fazer Fami Chocolate Bar 32g

(32g)

Baton czekoladowy z nadzieniem truflowym. 

Data ważności
2023-10-09
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

4,99 zł 2,99 zł

Dostępny

Fazer Fami to klasyk z lat sześćdziesiątych, który zwali Cię z nóg! Baton czekoladowy Fami charakteryzuje się wyjątkowym nadzieniem truflowym.

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
32g
Cena za 100g
9,34 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, masło shea), miazga kakaowa, orzechy laskowe(8%), odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), masło kakaowe, mąka ryżowa, kakao w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyna w tym soja), sól, ekstrakt słodowy (z jęczmienia), aromat.
-40%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...