Cadbury Twirl

(43g)

Baton składający się z wielu warstw mlecznej czekolady.

Data ważności
2020-07-25
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

3,99 zł

Dostępny

Twirl to jeden z naszych faworytów jeśli chodzi o batony Cadbury. Jego wewnętrzna struktura przypomina bardzo stare drzewo, mające tysiące cieniutkich warstw a oblany jest doskonałą, mleczną czekoladą Cadbury. Cienkie warstwy sprawiają, że szybko rozpuszcza się w ustach co daje niesamowite wrażenia. Najlepiej smakuje w towarzystwie kawy :)

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Waga
43g
Cena za 100g
9,28 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Mleko, cukier, masło kakaowe, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny, emulgator (E442), środki aromatyzujące.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...