Chupa Chups Choco Snack Milk Chocolate

(20g)

Batonik z mlecznej czekolady z kolorowymi drażetkami. 

4,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Batonik, który łączy w sobie delikatność mlecznej czekolady z kolorowymi drażetkami. Wyobraź sobie batonik, gdzie zewnętrzna warstwa mlecznej czekolady otula kolorowe cukiereczki. Opakowanie tego batonika jest kolorowe, z wyraźnie widocznym logo Chupa Chups, co sprawia, że łatwo go rozpoznać. Batonik Chupa Chups jest idealny jako szybka przekąska, która zaspokaja chęć na coś słodkiego w każdej sytuacji.

Chupa Chups to ikoniczna marka słodyczy, znana na całym świecie ze swoich kolorowych i smakowych lizaków. Została założona w 1958 roku w Hiszpanii przez Enrica Bernata i szybko stała się synonimem radosnej, kreatywnej zabawy w świecie słodyczy. Charakterystyczne, okrągłe lizaki Chupa Chups, dostępne w niezliczonych smakach, od klasycznych owocowych po innowacyjne, zaskakujące kombinacje, stały się ulubionymi przysmakami osób w każdym wieku. Unikalny, kolorowy design i logo zaprojektowane przez słynnego artystę Salvadora Dalí sprawiają, że produkty Chupa Chups są nie tylko smaczne, ale i rozpoznawalne na całym świecie. Marka ta symbolizuje radość, młodość i kreatywność, czyniąc każdy moment słodszym.

Masa netto
20g
Cena za 100g
24,95 zł
Kraj pochodzenia
Hiszpania
Skład
cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, laktoza, masło klarowane, emulgatory (lecytyna [E322], polirycynooleinian poliglicerolu [E476]), naturalny aromat waniliowy, kakao: minimum 32%, sucha masa mleczna: 18%. Drażetki nadziewane mleczną czekoladą (60%) - Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia, emulgator (lecytyna [E322]), substancje glazurujące (guma arabska [E414], wosk carnauba [E903], wosk pszczeli [E901]), naturalny aromat waniliowy, barwniki (koszenila [E120], kurkumina [E100], błękit brylantowy FCF [E133], beta-karoten [E160a]). Może zawierać orzechy.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...