Cote d'or Praline White Chocolate Hazelnut

(200g)

Czekolada z belgijskiej białej czekolady, nadziewana pralinką z orzechami laskowymi.

Data ważności
2023-12-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

24,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Belgijska czekolada jest uważana przez wielu za najlepszą na świecie. Skąd jej fenomen na taką skalę światową? Sukces tkwi w najwyższej jakości ziaren kakao, których belgijscy producenci używają do produkcji tabliczek. Cote D'or Praline to czekolada z gładkiej, białej, belgijskiej czekolady, wypełniony wysokiej jakości masą czekoladową z orzechami laskowymi.

Côte d'Or to producent belgijskiej czekolady, należący do Mondelēz International. Côte d'Or zostało założone w 1883 r. Przez Charlesa Neuhausa, producenta czekolady, który użył nazwy Côte d'Or, nawiązując do starej nazwy współczesnej Ghany, która jest źródłem wielu ziaren kakaowych stosowanych w produkcji czekolady.

Belgowie spożywają 600 milionów produktów Côte d'Or rocznie. Fabryka Côte d'Or w Halle (niedaleko Brukseli) produkuje codziennie 1,3 miliona mignonnet (małych tabliczek czekolady) i dwa miliony słodyczy czekoladowych.

Masa netto
200g
Cena za 100g
12,50 zł
Kraj pochodzenia
Belgia
Skład
Pralina 29% ( orzechy laskowe, cukier), cukier, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (palmowe, shea), odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), kakao, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyna sojowa), aromaty, odtłuszczone kakao w proszku. Może zawierać inne orzechy.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...