Haribo Schnecken

(175g)

Żelki o smakach: zielone jabłoko, brzoskwinia, cytryna, truskawka, cola

6,99 zł

Obecnie brak na stanie

Popularne żelki 'ślimaki' o bardzo wyrazistych smakach. Mają ciekawą strukturę. Jest to długi żelkowy sznurek zwinięty w kółko. Dzięki temu, można je jeść na wiele różnych sposobów ;)

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Masa netto
175g
Cena za 100g
3,99 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, skrobia, humektanty (syrop sorbitol; pszenica), kwasek cytrynowy, olej palmowy, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), syrop karmelowy, aromaty, żelatyna, ekstrakt z czarnego bzu, koncentraty z owoców i roślin (pomarańczowy, z czarnego bzu, czarnej porzeczki, cytryny, mango, marakuji, aronii, winogron), substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba), barwnik (E141), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), owoc z drzewa świętojańskiego.

Scrummy
Wczytywanie...