Cadbury Caramilk Chocolate Bar

(80g)

Aksamitna czekolada karmelowa.

9,99 zł 7,99 zł

Obecnie brak na stanie

Cadbury Caramilk Chocolate Bar to prawdziwe niebo dla podniebienia! Złocista czekolada Cadbury, jest idealnie aksamitna i rozpływająca się w ustach! To wszystko gwarantuje najwyższy poziom przyjemności.

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Masa netto
80g
Cena za 100g
9,99 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Cukier, masło kakaowe, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, karmelizowane mleko w proszku [odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), cukier, masło, aromat naturalny], emulgator (lecytyny sojowe). Może zawierać orzechy, pszenicę.
-20%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...