Reese's Peanut Butter Lovers King Size

(79g)

Babeczki z podwójną ilością masła orzechowego, oblane mleczną czekoladą.

Data ważności
2020-03-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

12,99 zł

Dostępny

Reese's to produkt, który opanował praktycznie cały świat. Gdyby zapytać Amerykanina o Reese's odpowiedziałby, że nie wyobraża sobie bez niego życia. W czym tkwi jego wyjątkowość? To nieziemskie połączenie masła orzechowego z rozpływającą się w ustach mleczną czekoladą.

Reese's Peanut Butter Lovers to NOWOŚĆ na rynku amerykańskim! Szczególnie będą z niej zadowoleni fani masła orzechowego, ponieważ babeczki te zawierają w sobie jego podwójną ilość w porównaniu ze standardowym produktem Reese's. Teraz możemy cieszyć się wyśmienitym połączeniem masła orzechowego i mlecznej czekolady, ale w edycji dla szczególnych miłośników tego pierwszego składnika. W wersji KING SIZE znajdziesz aż 4 babeczki, to produkt dla prawdziwych LOVERS!

Babeczki dostępne również w wersji z podwójną ilością mlecznej czekolady. Co wybierasz dodatkowa czekolada czy dodatkowe masło orzechowe?

Waga
79g
Cena za 100g
16,44 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, czekolada, odtłuszczone mleko ,tłuszcz mleczny, lecytyna (soja, E476), wanilina, sztuczne barwniki, orzechy, cukier, dekstroza, sól, E319, kwas cytrynowy w celu utrzymania świeżości.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...