Haribo Duo's Fizz

(200g)

Owocowe żelki z kwaśnym nadzieniem.

6,99 zł

Obecnie brak na stanie

Kto z nas nie lubi kwaśnych żelków? Na pewno zdecydowana mniejszość! Nic dziwnego, że Haribo we Francji stworzyło genialne, owocowe żelki w kształcie rurek, które są wypełnionym kwaśnym-owocowym nadzieniem :D

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Masa netto
200g
Cena za 100g
3,50 zł
Kraj pochodzenia
Francja
Skład
Syrop glukozowy, cukier, woda, żelatyna, stabilizatory (sorbitole, cytryniany sodu, syrop glukozowo-fruktozowy), przecier jabłkowy, zagęszczony sok jabłkowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), substancja glazurująca (wosk carnauba), oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), koncentrat z cytryny, barwniki (koncentrat z marchwi, koncentrat z czarnej porzeczki, krokosza barwierskiego, spiruliny), soki z koncentratów (pomarańczowy, limonkowy, malinowy, truskawkowy), naturalny aromaty.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...