UHA Mikakuto 50cm Sakeru Orange

(41g)

Miękki 50cm długi pasek rozpuszczalny, o smaku pomarańczowym. 

12,99 zł

Obecnie brak na stanie

Poznaj zupełnie nowy wymiar żelek! Japończycy jeszcze nie raz nas zaskoczą, tak samo jak było w wypadku tego dłuuugiego bo aż 50 CM PASKA miękkich żelek o smaku pomarańczy. Od razu po otwarciu opakowania uderzy Cię zapach pomarańczy, a kiedy ich spróbujesz nie będziesz mógł uwierzyć, że smakują jak prawdziwy owoc! A to wszystko dzięki dodaniu prawdziwego soku z owoców. 

Jesteśmy bardzo ciekawi jak zabierzecie się za jedzenie go! :D Pasek możesz rwać, albo rozgryźć po kawałku aby tej dobroci starczyło na dłużej.

Japończycy niezwykle dbają o jakość i skład swoich produktów, dlatego bez obaw możesz delektować się tym paskiem, który rozpuści się w Twoich ustach. :)

Masa netto
41g
Cena za 100g
31,68 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier, oleje i tłuszcze roślinne, syrop skrobiowy, żelatyna, sok z winogron Muskat, skoncetrowany sok pomarańczowy, syrop fruktozowo-glukozowy, bakterie kwasu mlekowego (sterylizowane), desktryna, celuloza, środek zakwaszający, emulgator, aromat, barwniki (karotenold, gardenia), słodzik (aspartam, związek L-fenyloalaniny). Częściowo zawiera żelatynę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...