Sathers Orange Slices

(137g)

Żelki o smaku pomarańczowym.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Sathers to popularne żelki w USA produkowane przez Ferrara Candy Company. Są pomarańczowe, soczyste i intensywne w smaku. Gumowa propozycja dla łakomczuchów. :)

Firma Ferrara Candy Company została założona przez rodzinę Ferrera, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z Włoch w 1900 roku. Osiem lat później w Chicago we włoskiej dzielnicy otworzyli piekarnię, gdzie oprócz wyrobów piekarskich oferowali również popularne na włoskich weselach migdały w cukrowej skorupce. Kiedy okazało się, że cukierki sprzedają się lepiej niż pieczywo, Salvatore Ferrara postanowił razem ze szwagrami zbudować zakład produkcji słodyczy. Było to dobre posunięcie. Firma bardzo szybko się rozwinęła i dzisiaj zatrudnia około 1000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne. Ich najbardziej znanymi markami są: Atomic Fireball, Lemonhead oraz Red Hots. Ponadto są producentami żelków Trolli w USA.

Masa netto
137g
Cena za 100g
4,37 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Syrop kukurydziany, cukier, modyfikowana skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana, naturalne i sztuczne aromaty, barwnik (E110, E129). Barwnik E129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...