Trolli Planet Gummi

(75g)

Owocowe żelki w kształcie kul ziemskich, wypełnione owocowym nadzieniem.

7,99 zł

Obecnie brak na stanie

Niezwykle realistycznie wyglądające żelki w kształcie kul ziemskich na pewno Was zaskoczą :D Niebieskie, niezwykle delikatne, piankowe żelki w swoim wnętrzu skrywają mega smaczne, truskawkowe, płynne nadzienie :D W opakowaniu znajdziecie 4 sztuki.

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smaki m! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
75g
Cena za 100g
10,65 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, dekstroza, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (E133, karmina, beta-karoten), barwniki spożywcze (koncentrat z marchwi), substancje glazurujące (wosk pszczeli, biały i żółty).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...