Sathers Sour Gummi Bears

(85g)

Amerykańskie kwaśne żelki w kształcie miśków.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Sathers to popularne produkty w USA produkowane przez Ferrara Candy Company. Tym razem w opakowaniu znajdziecie żelki oprószone kwaśnym cukrem w kształcie uroczych miśków. Są bardzo soczyste i intensywne w smaku.

Firma Ferrara Candy Company została założona przez rodzinę Ferrera, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z Włoch w 1900 roku. Osiem lat później w Chicago we włoskiej dzielnicy otworzyli piekarnię, gdzie oprócz wyrobów piekarskich oferowali również popularne na włoskich weselach migdały w cukrowej skorupce. Kiedy okazało się, że cukierki sprzedają się lepiej niż pieczywo, Salvatore Ferrara postanowił razem ze szwagrami zbudować zakład produkcji słodyczy. Było to dobre posunięcie. Firma bardzo szybko się rozwinęła i dzisiaj zatrudnia około 1000 pracowników i posiada cztery zakłady produkcyjne. Ich najbardziej znanymi markami są: Atomic Fireball, Lemonhead oraz Red Hots. Ponadto są producentami żelków Trolli w USA.

Waga
85g
Cena za 100g
7,05 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Cukier, syrop kukurydziany, modyfikowana skrobia kukurydziana, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, aromaty, barwniki (dwutlenek tytanu, E129, E110, E133), kwas winowy.Barwniki E129, E110 mogą mieć negatywny wpływ na aktywność i stan skupienia u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...