Trolli Glotzer 1 szt.

(15g)

Owocowy żelek w kształcie oka - 1 sztuka.

2,99 zł

Obecnie brak na stanie

Coś dla prawdziwych hardcorów! Niezwykle realistycznie wyglądający żelek w kształcie oka na pewno zaskoczy Was i Waszych znajomych. Ale nie martwcie się, ono tylko tak wygląda a nie smakuje ;) Smak samego żelków i płynnego wnętrza jest owocowy.

Kolor oka jest losowy.

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
15g
Cena za 100g
19,93 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, dekstroza, żelatyna, kwasy (kwas cytrynowy), aromaty, substancja żelująca, agar, barwniki (karmina, kurkuma, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny, olek palmowy, substancja glazurująca (wosk carnauba).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...